MOTTAGNINGAR

 

Vi har mottagningar i Södertälje och i Jönköping, där läkare och psykologer arbetar med utredningar av främst barn och unga. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eder &

Lahdo

Byrå för modern psykologi

SÖDERTÄLJE

 

Karl Eder

Leg. psykolog, Verksamhetschef

Tel. 08-410 225 82

karl@eder-lahdo.se

 

Fadi Lahdo

Leg. psykolog, Biträdande verksamhetschef

Tel. 08-410 225 81

fadi@eder-lahdo.se 

 

Jani Raita

Barn och ungdomspsykiater, Vuxenpsykiater

info@eder-lahdo.se

 

Tina Lind

Leg. psykolog

Föräldraledig

tina@eder-lahdo.se

 

Elsa Bergh

Leg. psykolog

Tel. 08-410 225 84

elsa@eder-lahdo.se

 

Filip Bergman

PTP-psykolog

Tel. 08-410 225 85

filip@eder-lahdo.se

 

Annika Möller

PTP-psykolog

Tel. 08-410 225 83

annika@eder-lahdo.se

 

Katrin Chamoon

PTP-psykolog

08-410 225 86

katrin@eder-lahdo.se

JÖNKÖPING

 

Karl Eder

Leg. psykolog, Verksamhetschef

Tel. 08-410 225 82

karl@eder-lahdo.se

 

Fadi Lahdo

Leg. psykolog, Biträdande verksamhetschef

Tel. 08-410 225 81

fadi@eder-lahdo.se

 

Jani Raita

Barn och ungdomspsykiater, Vuxenpsykiater

info@eder-lahdo.se

 

Marie Proczkowska

Barn- och ungdomspsykiater

info@eder-lahdo.se